فارس: رئیس پلیس راهور ناجا از بخشیده شدن جریمه‌های ثبت شده در روز اول اجرا ورود به محدوده طرح زوج و فرد در ۱۲ دی ماه خبر داد.

سردار اسکندر مؤمنی رئیس پلیس راهور ناجا در نشست خبری صبح امروز به خبرنگاران گفت: طرح سراسری کردن زوج و فرد از جلوی در منازل اقدامی مقطعی برای کاهش آلودگی هوا از طرف کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران است و مأموران راهور در شهر تهران در 750 نقطه از شهر اقدام به اجرای این طرح می‌کنند.

وی در ادامه گفت: در اولین روز اجرای طرح زوج و فرد از در منازل که در 12 دی ماه انجام شد بنابر تصمیم فرمانده ناجا و با بررسی‌های انجام شده کلیه جریمه‌های طرح زوج و فرد سراسری در این روز از سابقه رانندگان به دلیل احتمال اطلاع نداشتن رانندگان از اجرای این طرح پاک می‌شود.

سردار مؤمنی همچنین افزود: این طرح در راستای کاهش آلودگی هوا در سطح شهر تهران اجرا می‌شود و نیاز به همکاری و هماهنگی بین دستگاه‌های مختلف و مردم را دارد.

سردار مؤمنی در خصوص شماره‌گذاری خودروها در سال جدید گفت: طبق مصوبه سال 84 هیئت دولت قرار شد از سال 84 استاندارد یورو 2، در سال 89 استاندارد یورو ۳،‌ در سال 91 استاندارد یورو 4، در خصوص تولید خودروها و عرضه سوخت رعایت شود که برای اجرای این مصوبه دو بار توسط دولت به دستگاه‌ها فرصت داده شد و قرار شده از سال 92 سوخت با استاندارد جهانی یورو 4 عرضه شود و از شماره‌گذاری خودروهای جدید فاقد استاندارد یورو 4 جلوگیری کنیم که این امر برای پلیس مطلوب است و این مصوبه را اگر هیئت دولت تأخیری در آن نیندازد قطعا اجرا خواهیم کرد.

سردار مؤمنی بار دیگر از مردم درخواست کرد که حتما با همکاری در اجرای طرح زوج و فرد و استفاده نکردن از خودروهای تک سرنشین گامی برای کاهش آلودگی هوای تهران بردارند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.