تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting
312686-193089.jpgایسنا - یحیی گل محمدی درباره فهرست جدید تیم ملی فوتبال اظهار کرد: محمد نوری، رضا حقیقی و کریم انصاری فرد شایستگی دعوت شدن به تیم ملی را داشتند. نوری در بهترین روزهای دوران فوتبالش قرار دارد و درخشش او در بازی های قبل گواه این موضوع است.

وی افزود: رضا حقیقی هم در چند هفته گذشته عملکرد بسیار خوبی داشت و کمتر کسی فکر می کرد که او به تیم ملی دعوت نشود. من خودم از این موضوع تعجب کردم چرا که حقیقی به همراه نوری در داربی جزو بهترین های زمین بودند.

گل محمدی گفت: ضمن اینکه حقیقی با توجه به سن و سال کمی که دارد می تواند سال های سال برای تیم ملی بازی کند و حیف است که چنین بازیکنان جوانی به تیم ملی دعوت نشوند. به هر حال ما باید به فکر سال های بعد هم باشیم.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به اینکه دعوت نشدن این بازیکنان روی روحیه آنها تاثیر می گذارد، گفت: زمانی که تیم ما نتیجه می گیرد کم شدن تعداد ملی پوشان ما روی روحیه بازیکنان تیم تاثیر می گذارد. امیدوارم آنها روحیه خود را حفظ کنند و با درخشش مجدد شانس دعوت شدن به تیم ملی را داشته باشند.

وی گفت: نمی خواهم با حرف هایم فضا را برای کار کردن کی روش سخت کنم. حتی زمانی که بعضی از مربیان از حرف های کی روش درباره لیگ انتقاد کردند من چیزی نگفتم.

گل محمدی همچنین درباره دعوت نشدن کریم انصاری فرد به اردوی تیم ملی گفت: انصاری فرد یکی از بازیکنان ممتاز کشور است که گل نزدن در چند بازی ملاکی برای گذشتن از نام این بازیکن باشد. بالاخره ممکن است برای هر مهاجمی این اتفاق بیفتد که نتواند در سه، چهار بازی گل بزند.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به غلامرضا رضایی هم گفت: خوشحالم که او به حق خودش رسیده و به تیم ملی دعوت شده است. او در نیم فصل اول مصدوم شد ولی در بازی های اخیر در ترکیب تیم کاملا جواب داده و از زمانی که من هدایت تیم را در دست گرفته ام، 2 گل زده، 2 پاس گل داده و 2 پنالتی برای ما گرفته است. ضمن اینکه دو، سه پنالتی دیگر هم روی او اتفاق افتاده اما گرفته نشده است. این آمار نشان دهنده آمادگی اوست.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.