تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting
مدیرکل توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: سال گذشته حدود 5 میلیون گردشگر خارجی وارد کشور شدند.

به گزارش فارس، محمدرضا پوینده بعد از ظهر امروز در سومین نشست معاونان گردشگری که در سالن اجتماعات هتل قدیم در حال برگزاری است، اظهار داشت: باید از ظرفیت خانه مسافرها استفاده شود و در مقابل این مراکز اقامتی نیز باید برابر قوانین و مقررات رفتار شود.

مدیرکل توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افزود: نیمی از خانه مسافرها هنوز مجوزهای قانونی را دریافت نکرده و مطمئنا برای ادامه فعالیت، رفاه و امنیت مسافران تمام خانه مسافرها باید دارای مجوز باشند.

وی تصریح کرد: هتل‌ها و دیگر مراکز اقامتی نمی‌توانند به طور کامل جوابگوی خیل عظیم مسافران در زمان‌های پیک باشند از این رو استفاده بهینه از ظرفیت خانه مسافر لازم و ضروری است.

مدیرکل توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اینکه نباید مسافر پس از حرکت و به مقصد رسیدن به دنبال امور خدماتی و رفاهی خود باشد و تمام این امور قبل از سفر فراهم شود، تصریح کرد: راه‌اندازی سایت خانه مسافر ضروری است.

وی با بیان اینکه برای راحتی و رفاه بیشتر گردشگران، سایت خانه مسافر کمتر از یک ماه دیگر به صورت کامل راه‌اندازی می‌شود، ابراز داشت: با راه‌اندازی این سایت تمامی سئوالات و نیازهای مسافران در مورد خانه مسافرها در آن اطلاع‌رسانی می‌شود.

پوینده با اعلام اینکه در سال گذشته حدود 5 میلیون گردشگر خارجی وارد کشور شدند، تصریح کرد: ما به دنبال این هستیم که گردشگر پس از سفر به منطقه مورد نظر بتواند از تمام امکانات منطقه استفاده کند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.