تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting

 

تعرض با تعارف شیرینی آلوده

 

سارقان متعرضی كه با تعارف شیرینی آغشته به موادبیهوشی زنان را بیهوش و ضمن سرقت اموال، به آنان تعرض می كردند، دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، یگان گشت کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ۱۵خرداد سالجاری به یك دستگاه خودرو سواری سمند سفید رنگ سرقتی در محدوده مرکزی پایتخت با دوسرنشین به نام های «محمد رضا» و «علی» مشكوك و ضمن توقف، خودرو را به پاركینگ منتقل کردند.

دو متهم دستگیرشده در تحقیقات پلیسی ضمن انكار سرقت مدعی شدند که خودرو را از دوستشان به امانت گرفتند.

ماموران در بررسی سیستم ثبت شكایات دریافتند چندی پیش زنی میانسالی از به سرقت رفتن خودروسمند سفید رنگش خبر داده بود كه این زن با حضور در پلیس آگاهی به كارآگاهان گفت كه سارقان چند روز قبل با بهانه انجام معاملات ملکی، با یک جعبه شیرینی به منزل من آمدند که با خوردن شیرینی بیهوش شده و روز بعد در بیمارستان لقمان به هوش آمدم و پس از آن متوجه شدم كه سارقان ضمن تعرض، حدود ۵۰۰ میلیون تومان از اموال منزلم را به سرقت برده و متواری شدند.

کارآگاهان پس ازهماهنگی دادیار شعبه دوم داسرای جنایی تهران در بازرسی از منزل متهم علاوه بر کشف اموال سرقتی حتی شیرینی تازه آغشته به مواد بیهوش کننده را نیز به همراه انبوهی از اسناد جعلی و اموال سرقتی متعلق به زن مالباخته کشف کردند.

در روز بعد از دستگیری معلوم شد سه کارگر پارکینگ خودرو بیهوش شده و به بیمارستان لقمان منتقل شدند.

كارآگاهان در بررسی از كارگران پاركینگ دریافتند سارقان هنگامی كه خود را در چنگ پلیس دیدند برای فرار از دست پلیس با بیان این ادعا كه شیرینی ها تازه است و حیف است خراب شود آنان را به ماموران تعارف كردند کارآگاهان پلیس با توجه به این که در حین انجام مأموریت بوده از خوردن شیرینی خودداری کرده و پیشنهاد متهمان را رد کردند. اما کارگران پارکینگ شیرینی ها را تحویل گرفته و لحظاتی بعد این سه نفر پس از بیهوشی به بیمارستان منتقل شدند.

با کشف این اموال و حضور زن مالباخته و همچنین وضعیت کارگران پارکینگ، متهمان چاره ای جز اعتراف نداشتند و اعتراف كردند كه دوست دیگرشان به نام «کامران» با مالباخته از قبل آشنا بود و آنها سعی داشتند تا یک ملک بلاصاحب را با جعل اسناد و با کمک زن مالباخته، به صورت کلاهبرداری به یکی از شهروندان بفروشند که بین آنان اختلاف پیش آمد و در آن روز با رفتن به منزل این زن قصد سرقت و انتقام گیری داشتیم.

به گزارش ایسنا، درادامه تحقیق در این پرونده مشخص شد یک نفر دیگر به همین شیوه مورد سرقت قرار گرفته و شاکی پس از بیهوشی مورد تجاوز قرار گرفته است که پرونده شکایت آن در پایگاه ششم پلیس آگاهی در حال بررسی است.

با دعوت از شاکی دوم پرونده، وی متهمان دستگیر شده را شناسایی کرد. این زن به افسر پرونده گفت كه یکی از متهمان با همسرم دوست است. این افراد متوجه شدند که من با همسرم اختلاف دارم و شب حادثه با یک جعبه شیرینی به منزلمان آمده بودند تا به اصطلاح ما را آشتی بدهند ما شیرینی نخوردیم و آنها شیرینی را در خانه گذاشته و رفتند. بعد از خوردن شیرینی ما مسموم و بیهوش شدیم.

در شکایت سوم مشابهی معلوم شد متهم اصلی این پرونده یک زن و شوهر را به عنوان میهمان به خانه اش دعوت کرده که شوهر این زن بعد از خوردن شیرینی بیهوش اما زن پس از آن که فهمید متهمان قصد تعرض به او را دارند، از آن خانه فرار کرد.

در ادامه رسیدگی متهم سوم این پرونده در پی تلاش کارآگاهان دستگیر شد.

سرهنگ عباسعلی محمدیان رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: متهمان دارای سوابق اتهامی در زمینه های جعل و کلاهبرداری و موادمخدر بودند که تحقیقات بیشتر درمورد سایر اتهامات این افراد ادامه دارد..... / گزارش : خبرگزارى ايسنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.