تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting

 قیمت خودرو , افزایش قیمت خودرو

قیمت خودرو افزایش می‌یابد یا نمی‌یابد!؟

اظهارنظرهای متناقض درباره افزایش یا عدم افزایش قیمت خودرو موجب سردرگمی مشتریان خودروهای داخلی شده است.

اظهارات حدود دو ماه پیش وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره احتمال افزایش قیمت خودروها موجی از اظهارنظرهای مدیران عامل دو خودروساز بزرگ داخلی درباره میزان افزایش قیمت محصولاتشان را به دنبال داشت.

با این حال مدتی بعد به دنبال برخی فشارهای وارده به وزارت صنعت، معدن و تجارت به یک باره مدیران عامل ایران خودرو و سایپا از عدم افزایش قیمت محصولات خود خبر دادند.

در این شرایط بیان اظهارنظرهای متناقض درباره افزایش و یا عدم افزایش قیمت خودروها در بازه زمانی کوتاه موجب سردرگمی مشتریان و به هم خوردن تعادل بازار خودرو شده است.

در این زمینه دبیر انجمن خودروسازان ایران درباره دلیل اظهارنظرهای متناقض وزیر صنعت، معدن و تجارت و خودروسازان درباره قیمت خودرو می‌گوید: وزیر صنعت، معدن و تجارت تا در جزییات وارد نشده و مطلبی برایش مسجل نشود اظهارنظر نمی‌کند.

وی با بیان این‌که نعمت‌زاده پس از بررسی متوجه شد که تولید خودرو با قیمت‌های فعلی زیان‌ده است، خاطرنشان می‌کند: به دنبال آن وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد که احتمال افزایش قیمت خودرو وجود دارد با این حال پس از فشار نمایندگان مجلس از موضوع خود کوتاه آمد.

نعمت‌بخش ادامه می‌دهد: به این ترتیب مدیران عامل دو خودروسازی بزرگ کشور نیز به دنبال موضع وزارت صنعت، معدن و تجارت مجبور به اعلام عدم افزایش قیمت خودروها شدند.

وی اضافه می‌کند: این در حالی است که تولید خودرو با قیمت‌های فعلی زیان‌ده بوده و به معنای عمیق‌تر شدن بحران در این صنعت است بنابران مدیران عامل شرکت‌های خودروسازی مجبورند واقعیت‌ها را عنوان کنند.

دبیر انجمن خودروسازان ایران با بیان این‌که دولت باید به استناد تبصره دو ماده 101 قانون برنامه پنجم توسعه ضرر و زیان خودروسازان را پرداخت کند، تصریح می‌کند: یا در غیر این صورت اجازه دهند فشارها از روی این صنعت برداشته شده و قیمت خودرو واقعی شود.

/ایسنا

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.