اخبار حوادث - سناریوی مرگبار مدیر کارخانه برای قتل نگهبان

مدیر داخلی کارخانه برای اینکه راز سرقت‌هايش فاش نشود سناریوی قتل نگهبان را طراحی و اجرا کرد. اوایل آذرماه امسال ماموران پلیس آگاهی استان گیلان در جریان سرقت یک کارخانه در بخش سنگر شهر رشت قرار گرفتند. در ادامه تیمي‌از ماموران با حضور در محل این شرکت دریافتند حدود ساعت 11 شب سارقان پس از قطع کردن برق کارخانه اقدام به سرقت آهن آلات از داخل محوطه کارخانه کرده اند.

مدیر داخلی کارخانه در جریان تحقیقات اظهار داشت: نگهبان کارخانه به نام علی با سارقان همدست بوده و پس از خروج آهن آلات از داخل محوطه کارخانه او نیز ناپدید شده است. سارقان برای اینکه دوربین‌هاي مداربسته تصاویر آنها را ضبط نکند اقدام به قطع کردن برق کارخانه کرده بودند.


در ادامه ماموران راهی خانه علی شده و دریافتند همزمان با این سرقت مرد نگهبان به خانه اش مراجعه نکرده و تلفن همراهش نیز خاموش است.کارآگاهان که احتمال مي‌دادند علی، قربانی جنایتی شده باشد به جست‌وجوی محوطه کارخانه پرداخته و پس از تجسس در مساحتی حدود 5 هکتاری موفق شدند جسد دفن شده نگهبان را کشف کنند.

 

پزشکی قانونی پس از معاینه جسد اعلام کرد مقتول با ضربات سنگین به سرش به قتل رسيده است. کارآگاهان که با پرونده قتلی روبه‌رو بودند تجسس در این رابطه را آغاز کرده و در ردگیری‌هاي خود به مدیر داخلی کارخانه به نام میثم مشکوک شدند.

 

میثم که در بازجویی‌هاي اولیه منکر قتل مي‌شد با توجه به دلایلی که علیه او وجود داشت با قرار قانونی روانه زندان شد.سرانجام پس از بازجویی‌هاي فنی و پلیسی میثم لب به اعتراف گشود و با قبول اتهام قتل عمدی گفت: من اقدام به سرقت آهن آلات از داخل کارخانه مي‌کردم مقتول نیز در جریان این سرقت ها قرار داشت.

 

شب حادثه با وی تماس گرفتم و گفتم برق کارخانه را قطع کن! وقتی به آنجا رسیدم با یک میله آهنی چند ضربه به سر علی زده و پس از قتل جسدش را پشت دیوار کارخانه دفن کردم.وی در خصوص علت قتل علی نیز گفت: مدیران کارخانه به من مشکوک شده بودند و من مي‌خواستم با این کار، خود را تبرئه کنم‌.

 

سرهنگ فرهاد فلاح کریمي، ‌رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با اعلام این خبر به گفتار نیوز گفت: متهم پس از بازسازی صحنه قتل با قرار قانونی از سوی بازپرس جنایی روانه زندان شد.وی مشارکت در اعمال مجرمانه و بروز اختلافات مالی را بسترساز قتل نگهبان کارخانه اعلام کرد.
اخبار حوادث - قانون

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.