تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting

زورگيري به شيوه نمکي

دو زورگير مسافرنما كه با پاشيدن نمك به صورت طعمه‌هايشان اقدام به سرقت خودرو مي‌كردند توسط پليس آگاهي تهران بزرگ دستگير شدند.

زورگيري, سرقت ماشین

 در تاريخ پنجم تيرماه سال جاري  فردي با مراجعه به كلانتري 172 شهرري به ماموران اعلام كرد: دو نفر تحت عنوان مسافر و به بهانه اینکه آدرس دقیق محل مورد نظر خود را فراموش کرده اند از من خواستند تا با ماشین به داخل کوچه ها بروم تا اینکه در داخل یکی از کوچه ها ، سرنشین صندلی عقب در یک لحظه اقدام به پاشیدن نمک به صورت و چشمان من کرد و پس از آن هر دو نفر در حالیکه چاقو و قمه نیز به همراه داشتند، ضمن ضرب و شتم مرا مجبور کردند تا از خودرو  پیاده شوم و بلافاصله پس از سرقت ماشین از محل متواری شدند .

پس از گذشت چند ساعت از زمان گزارش سرقت مأموران کلانتری 168 سیزده آبان در زمان گشت زنی در خیابان 13 آبان موفق به شناسایی خودرو مسروقه شدند که در کنار خیابان پارک شده است .

دستگیری  متهمان

با شناسایی خودرو مسروقه ، مأموران کلانتری 168 سیزده آبان در تحقيقات خود از اهالی محل در همان ساعت های اولیه روز موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه دار منطقه سیزده آبان به هویت "حسن . ن" ( 35 ساله ) شدند، بنا بر اظهارات برخی از اهالی ، شب قبل اقدام به پارک خودرو در خیابان کرده بود.

همزمان با حضور مأموران در محل کشف خودرو ، «حسن . ن» که به قصد برداشتن خودرو مسروقه به محل پارک خودرو مراجعه کرده بود  با مشاهده مأموران اقدام به فرار كرده و در نهايت پس از تعقيب و گريز و شليك تير هوايي از سوی مأموران ، دستگير و در بازرسي از منزل وي اموال و مدارك شناسايي متعلق به افراد غیر از محل مخفیگاه وی کشف می شود.

با ارجاع پرونده به پایگاه نهم پلیس آگاهی ، متهم که در اظهارات اولیه خود و با وجود شناسایی از سوی مالباخته ، منکر هرگونه سرقت خودرو به شیوه زورگیری شده بود پس از انتقال به پایگاه نهم پلیس آگاهی ، به ناچار لب به اعتراف گشود و ضمن اعتراف صریح به زورگیری خودرو پراید مشکی همدست خود به هویت احمد . ع ( 24 ساله ) معروف به احمد افغانی را نیز معرفی کرد.

کارآگاهان پایگاه نهم با انجام تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم "احمد . ع" در زیرزمین یک مغازه شدند که با انجام مراقبت های پلیسی  و اطمینان از حضور متهم در این محل ، وی نیز دستگیر و از سوی مالباخته مورد شناسایی قرار گرفت .

سرهنگ مرتضی  رستمی ، رئیس پایگاه نهم  پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر با اشاره به کشف اموال و مدارک شناسایی متعلق به افراد غیر و همچنین سوابق متهمان در ارتکاب جرایم مختلف ، گفت: در حال حاضر شناسایی دیگر جرایم ارتکابی متهمان و همچنین مالباختگانی که از سوی این دو متهم مورد زورگیری و سرقت قرار گرفته‌اند ، در دستور کار پليس قرار گرفته است لذا از کلیه مالباختگانی که در مناطق جنوب شهر تهران بویژه 13 آبان و شهرری بدین شیوه مورد سرقت ، کیف قاپ ، زورگیری ، ضرب و جرح و ... قرار گرفته اند دعوت می شود تا جهت شناسایی متهمان و طرح شکایات خود به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه نمایند..../جام جم آنلاينرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.