اخبار,اخبارسیاسی,جلال جلالی زاده

 

 اخبار سیاسی  - نماينده سابق مجلس: آقای جنتی چرا 8 سال گذشته این حرف‌ها را در نماز جمعه نمی‌گفتند؟

  عضو بنیاد امید ایرانیان اظهار داشت: نباید تریبون نماز جمعه و سخنان مطرح در پشت این تریبون جنبه افراطی داشته باشد و نتایج منفی بر کشور و جامعه تحمیل کند.

نماينده سابق مجلس: آقای جنتی چرا 8 سال گذشته این حرف‌ها را در نماز جمعه نمی‌گفتند؟


جلال جلالی زاده در خصوص سخنان آیت‌الله جنتی در خطبه‌های نماز جمعه به  ایلنا گفت: تریبون نماز جمعه به نوعی تریبون نظام است و کسی که در مقام خطیب نماز جمعه پایتخت یک کشوری مانند ایران در پشت تریبون آن اقدام به سخنرانی می کند٬ نباید مباحث را طوری مطرح کند که نظام مورد انتقاد قرار گیرد و سخنان جنبه منفی داشته باشد.

وی ادامه داد: نوع نگاه‌ آقای جنتی موجب تنش و منفی‌نگری نسبت به دولت و حتی در جایی نسبت به نظام شده است که می‌توان به اظهار‌نظر ایشان در خصوص مذاکرات و تصمیمات مهم دولت اشاره کرد. عضو بنیاد امید ایرانیان افزود: ایشان از روزهای اول مخالف دولت آقای روحانی بودند و از روزهای اول معلوم بود که ایشان دولت را به چالش خواهد کشید لذا با توجه به اینکه کشور در حالت کنونی در مقطع حساسی قرار دارد و نباید چهره داخلی و خارجی نظام را تیره کرد اقدامات ایشان نوعی تضعیف همه‌جانبه نظام تلقی می گردد.

وی با اشاره به سمت و جایگاه آیت الله جنتی در شورای نگهبان اظهار داشت: تمامی تایید صلاحیت‌ها در سطح کشور اعم از تایید نامزدهای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری و همچنین تایید مصوبات مجلس از فیلتر شورای نگهبان رد می شود و چون شورای نگهبان مرجع تایید صلاحیت‌ها هست٬ پس اگر هم مشکلی در کشور وجود دارد از ضعف عملکرد و عدم دقت این شورا نشات می گیرد.

نماینده مجلس ششم با اشاره به عملکرد نامطلوب دولت قبل اذعان داشت: گرانی؛ بیکاری؛ مشکلات اجتماعی؛ اقتصادی به وجود آمده ناشی از عملکرد نامطلوب دولت قبلی‌ست و جا دارد این سوال را از آقای جنتی بکنیم که چرا در هشت سال گذشته این سخنان را در خطبه های نماز جمعه بیان نمی کردند؟ چرا تکلیف 560 میلیارد دلار پول نفت در دولت قبل روشن نشده است؟

وی با اشاره به تعطیلی کارخانه‌ها و اعطای بورسیه‌های غیرقانونی در دولت گذشته ابراز کرد: اگر آقای جنتی به عنوان یک عالم دینی بیطرف حرف می زدند٬ طبیعتاً سخنان ایشان پذیرفته می شد اما ایشان خودشان سردمدار رقابت‌های جناحی در کشور محسوب می شوند و موضع‌گیری‌های ایشان نادرست و تفرقه‌برانگیز است و کسانی که تا دیروز داعیه‌دار دولت و عملکرد آنها بوده‌اند٬ امروز برای سرپوش گذاشتن بر روی عملکرد دولت گذشته اقدام به تخریب چهره دولت و آقای روحانی می‌کنند و اجازه نمی‌دهند کسانی که به آنها نقدی وارد می‌شود از خود دفاع کنند لذا باید گفت یک جانبه‌نگری بر افکار آنها حاکم است.

جلالی زاده در پایان اظهار داشت: سخنان آقای جنتی فاقد منطق بوده و به دور از هرگونه اخلاق اسلامی می باشد و باید گفت تمامی اظهارات ایشان تکراری و منسوخ بوده است و سعی در سرگرم کردن مردم به حاشیه‌ها٬ و دور کردن آنها از اصل و واقعیت مسائل دارند.

 

 اخبار سیاسی  - ایلنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.