اخبار حوادث  - راز جنایت آتشین در هاله‌ای از ابهام/ قاتل رابطه پنهانی با همسر مقتول را انکار کرد

جلسه آخرین دفاع مردی که یکی از بستگان خود را با انگیزه نامعلوم به قتل رساند و جسدش را نیز به آتش کشید در دادسرای جنایی تهران برگزار شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اوایل مرداد ماه امسال خانواده ای به پلیس آگاهی مراجعه کردند و از مفقود شدن پسرشان خبر دادند. آنها به ماموران پلیس گفتند: پسر ما با زن و بچه اش در جنوب شهر تهران زندگی می کردند اما الان چند روزی می شود که از پسرم خبری نیست.
 
با اعلام این شکایت تحقیقات کارآگاهان در این خصوص آغاز شد تا اینکه ماموران متوجه شدند مرد گمشده اخرین بار در نزدیکی خانه پسرخاله مادرش که با او رفت و آمد خانوادگی هم داشته دیده شده است. همزمان با این اطلاعات جسد سوخته ای در حوالی اسلامشهر کشف شد که پس از بررسی ها مشخص شد جسد متعلق به همین مرد گمشده است. 
 
بنابراین مظنون دستگیر شد و در ابتدا منکر هرگونه قتلی شد. اما در ادامه به قتل این مرد اعتراف کرد. وی در ابتدا دلیل خود را اینگونه اعلام کرد: من با مقتول رفت و آمد خانوادگی داشتم. اما او مرتب همسرش را کتک می زد و او را اذیت می کرد. همسر او هم با من درد و دل می کرد و می گفت که از دست کتک های شوهرش خسته شده است. من هم دلم برای این زن سوخته بود یک روز سر همین موضوع با مقتول درگیر شدم و او را به قتل رساندم و جسدش را به آتش کشیدم. 
 
پس از این اعترافات در ادامه مشخص شد که این مرد با همسر مقتول ارتباط پنهانی داشته و حتی 20 روز قبل از جنایت متهم همسر خود را طلاق داده بود. 
 
بنابراین همسر مقتول نیز دستگیر شد ولی منکر ارتباط با قاتل شد. وی به ماموران گفت: من با قاتل هیچ ارتباطی نداشتم. روز حادثه چون شوهرم در شهرستان بود من به خانه متهم رفتم تا از او پول بگیرم. حتی بچه من و بچه او هم در خانه بود. اما چون همزمان با من شوهرم هم به خانه آمده بود و مرا تعقیب کرده بود به من مشکوک شد و به خانه متهم آمد و کتکم زد. شوهرم آنقدر مرا کتک زد که من بیهوش شدم. پس از آن وقتی به هوش آمدم دیدم که متهم در حال خفه کردن شوهرم است. او مرا تهدید کرد که اگر به کسی حرفی بزنم من و بچه ام را نیز به قتل می رساند. او حتی از من خواست که در پنهان کردن جسد به او کمک کنم. 
 
با این اظهارات صبح امروز جمشیدی بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران آخرین دفاعیات متهم را اخذ کرد. متهم در آخرین جلسه دفاع خود باز هم ارتباط پنهانی با همسر مقتول را انکار کرد. پس از برگزاری جلسه آخرین دفاع به احتمال زیاد به زودی قرار مجرمیت متهم صادر خواهد شد. 


  اخبار حوادث  - باشگاه خبر نگارانرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.