تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting

بر اساس توافق ايران خودرو با شركت چيني جينهوا سمند سدان ايران با ظرفيت اوليه 30 هزار دستگاه در سال در چين توليد خواهد شد.
 
به گزارش فارس به نقل از فرانس پرس، شركت ايران خودرو موافقت نامه‌اي را با شركت چيني جينهوا به امضاء رسانده است كه بر اساس آن سمند ايراني در ايالت شاندونگ چين توليد خواهد شد.

بر اساس اين گزارش كه از يك روزنامه چيني به نام اكناميك ديلي نقل شده است سمند توليدي در چين از نوع سدان 8/1 خواهد بود و در مراحل اوليه 30 هزار دستگاه از اين خودرو در سال توليد خواهد شد.

با توجه به ميزان استقبال بازار از اين محصول توليد آن تا 120 هزار دستگاه در سال قابل افزايش خواهد بود.

كارخانه توليد سمند ايراني در شهر تيان واقع در ايالت شاندونگ چين ساخته مي‌شود.

در اين خبر مشخص نشده است سمند توليدي در چين فقط به مصرف داخلي خواهد رسيد يا اينكه به بازارهاي خارجي نيز صادر خواهد شد.

بر اساس اين گزارش 70 درصد سهام شركت سرمايه‌گذاري مشترك ايران خودرو و جينهوا به شركت جينهوا اختصاص خواهد داشت و سهم ايران خودرو در اين شركت 30 درصد است.

يكي از مقامات ايران خودرو با اشاره به موافقت نامه منعقده با جينهوا گفت: مقامات شهر تيان در انعقاد اين موافقت نامه نقش مهمي داشته‌اند. دولت محلي حمايت زيادي از ما داشته است و بانك‌هاي اين شهر نيز سرمايه لازم را در اختيار گذاشته‌اند.

در ادامه اين گزارش از خريد زمين لازم براي اين كارخانه و آغاز عمليات احداث آن در آينده نزديك خبر داده شده اما زمان دقيق توليد اولين خودروي سمند در اين كارخانه مشخص نشده است.

بر اساس اين گزارش وزارت برنامه ريزي دولتي چين موافقت خود را با توليد سمند سدان 8/1 در چين اعلام داشته است. قطعاتي كه در كارخانه سمند چين مونتاژ خواهند شد از سوي شركت فرانسوي پژو تامين خواهد شد.

مذاكرات مربوط به توليد سمند ايراني در چين به چند سال قبل برمي گردد كه اكنون با نهايي شدن موافقت نامه ايران خودرو و جينهوا به نظر مي‌رسد اين مذاكرات به نتيجه رسيده است.

بازار خودروي چين در سال‌هاي اخير با رشد قابل توجهي مواجه بوده است. در شش ماه نخست سال 2006، 53/3 ميليون دستگاه خودرو در چين به فروش رسيد كه اين رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 26 درصد افزايش داشته است.

توليد خودرو در اين كشور در شش ماه نخست سال 2006 نيز با 20 درصد افزايش نسبت به مدت مشابه سال قبل به 6/3 ميليون دستگاه رسيد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.