تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting

* عارف نيوز مدعي شد:
گفته مي شود ستاد انتخابات دكتر احمدي نژاد در تهران براي انتخابات شوراها با حضور افرادي چون مهرداد بذرپاش، امير واعظي آشتياني، آقاجان و... در خيابان كلهر حوالي خيابان رودكي تشكيل مي شود. همچنين ستاد استانها نيز با حضور زياري، صادق محصولي، زريبافان، ذبيحي، بذرپاش، لواساني و... مشغول فعاليت و برنامه ريزي گسترده جهت حضور در انتخابات سومين دوره شهر و روستا هستند. لازم به ذكر است اين ستادها بسياري از دفاتر شوراي هماهنگي و جبهه پيروان را با خود همراه ساخته اند.


* بازتاب خبر داد:
روابط عمومي قوه قضائيه ضمن تكذيب سفر آيت ا... شاهرودي به حج، اعلام كرد: رئيس دستگاه قضائي در سال جاري به سفر حج نرفته و برنامه اي هم براي اين سفر ندارد.
پيشتر بازتاب در مطلبي عنوان كرده بود در رخداد غير منتظره اي با سفر خارجي همزمان روساي سه قوه هيچ يك از آنان در كشور حضور ندارد.


* آفتاب خبر داد:
آيت ا... بهجت از مراجع تقليد شايعه ديدن روياي تولد قاتل امام عصر (عج) توسط خود را تكذيب كرد. در روزهاي اخير در برخي مناطق كشور بويژه استانهاي اصفهان و آذربايجان شايع شده بود كه آيت ا... بهجت هنگام وضو گرفتن بيهوش شده و پس از به هوش آمدن و جويا شدن حال ايشان، وي بيان مي دارد هم اكنون قاتل امام عصر(عج) به دنيا آمده و هنگام بيهوشي چهره او را در عالم رويا مشاهده كرده است.

* ايرانيوز نوشت:
محمد عظيمي قائم مقام جمعيت وفاداران انقلاب اسلامي در گفتگو با اين سايت با اشاره به اينكه جمعيت وفاداران تنها حزب حامي احمدي نژاد در انتخابات بود گفت: كانديداتوري هاشمي قطعي شود با او ديدار مي كنيم.


* بازتاب مدعي شد:
به دلايل نامعلوم، با نقض پروتكل تشريفات ديپلماتيك، همسر رئيس جمهور سنگال، از حضور در مراسم استقبال همسر رئيس جمهور ايران خودداري كرد. اخبار غير رسمي نيز از احتمال همراهي همسران رئيس جمهور و مشاور ارشد وي در سفر هيئت ايراني به نيويورك، در صورت صدور ويزا حكايت دارد.

* نوسازي نوشت:
سرپرست سازمان اوقاف از تلاش افراد و مجموعه هاي مختلف با اهداف و اغراض سياسي و مادي، براي خروج اموال وقفي از وقف خبر داد و گفت: بيش از 10 هزار پرونده موقوفه خواري در كشور وجود دارد.


* دريچه مدعي شد:
گفته مي شود كروبي دبير كل حزب اعتماد ملي در ماه هاي اخير به دفعات از نيروها و كادر سياسي روزنامه اعتماد ملي ابراز نارضايتي كرده و خواستار تعويض آن ها شده است.

* آفتاب خبر داد:
انوشه انصاري نخستين زن توريست فضايي و نخستين ايراني الاصلي است كه به فضا مي رود. در حالي كه پيش از اين در برخي از تصاوير منتشر شده از وي در هنگام تمرينات فضايي يونيفرم وي مزين به پرچم سه رنگ ايران بوده است، اما اكنون ديگر از اين پرچم خبري نيست.


* شريف نيوز
سردار رويانيان معاون راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي براي پيوستن به ستاد دكتر قاليباف از سمت خود استعفا كرد. به گزارش منابع خبري، طي مذاكره تيم انتخاباتي قاليباف با سردار رويانيان -معاون راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي- بنا شد وي از سمت خود استعفا كرده و در ليست شوراي شهر قرار گيرد تا يكي از اعضاء و يا شايد رئيس آينده شوراي شهر تهران باشد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.