عصرايران- در آستانه انتخابات کنگره آمریکا، دموکرات ها با افزایش تبلیغات علیه جمهوریخواهان عزم خود را برای پیروزی در این میدان بیش از پیش جزم کردند.

به گزارش عصرايران (asriran.com)، رییس حزب دموکرات آمریکا در مصاحبه با شبکه خبری سی. ان. ان گفت: ما در شبکه های رادیویی و تلویزیونی که شنونده و بیننده جمهوریخواه دارند تبلیغات کرده ایم و امیدواریم دو سوژه های ما درباره عراق و ایران مخاطب بیشتری داشته باشد.

"هووارد دین" رییس حزب دموکرات آمریکا افزود: بدون شک بوش دراعزام نیرو به عراق اشتباه کرده است و به نحوه برخورد با ایران نیز به هیچ وجه صحیح نیست.

این مقام آمریکایی افزود: شاید پیش از این عرف سیاست خارجی آمریکا اینگونه بود که در مقابل هر کشور، جمهوریخواه و دموکرات تصمیمی مشابه می گرفتند اما زمانی که بحث اشتباه در میان باشد، به هیچ وجه قرار بر پیروی دو حزب نخواهد بود.

رییس حزب دموکرات آمریکا خاطرنشان کرد: در حال حاضر فعالیت اتمی ایران به دغدغه اصلی دولت بوش تبدیل شده و این در حالی است که وضعیت این کشور را بدون پرخاشگری و با  تکیه بر مذاکره می توان حل کرد.

"هووارد دین" افزود: بوش ادعا می کرد که در عراق سلاح های میکروبی وجود دارد اما تا کنون چیزی یافت نشده است. وی هم اکنون نیز مدعی است که ایران تا چند دهه دیگر به سلاح اتمی دست پیدا خواهد کرد اما باز هم هیچگونه مدرکی دال بر تخلف این کشور در دست ندارد.

وی با اشاره به تندروی های چند سال اخیر احزاب آمریکا علیه ایران گفت: برای اینکه جلوی انتقاد جمهوری خواهان نسبت به خودمان را بگیریم باید اعتراف کنیم که دموکرات ها هم از تندروی علیه ایران مستثتی نبوده اند اما تفاوت ما با حزب رقیب آن است که به اشتباه و سوءتفاهماتی که پیش آمده بود آگاهی کامل یافته ایم و قصد جبران مافات داریم.

 رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت کالاهای دیجیتال
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.