تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting

سید مجتبی ثمره هاشمی فرصت صرف شده برای شمارش آرای شورای شهر و اعلام نتایج این انتخابات را کاملا معقول و قابل دفاع دانست و تاکید کرد: طولانی مدت خواندن فرایند اعلام آرای مردم، منصفانه و عادلانه نیست.

ثمره هاشمی رئیس ستاد انتخابات کشور که در گفتگو با  "مهر" دلایل تاخیر در اعلام نتیجه آرای شورای شهر تهران را اعلام می کرد، اظهار داشت: در شهر تهران 3 انتخابات بزرگ برگزار شد و مجموعا 6 میلیون رای در صندوق های ریخته شد.

وی افزود: انتخابات دومین دوره شورای شهر تهران با حضور 700 هزار نفر برگزار شد، اما در این دوره شمارش تعرفه های مربوط به این انتخابات همزمان با شمارش تعرفه های دو انتخابات دیگر صورت گرفت که در مقایسه با انتخابات گذشته، بطور منطقی کاری زمان بر بود.

ثمره هاشمی تصریح کرد: اگر فقط زمان شمارش آرای شورای اسلامی شهر تهران را ملاک کار قرار دهیم ، در این دوره هشت برابر دوره گذشته و یک ماه وقت برای شمارش و اعلام نتیجه آرای ماخوذه نیاز بود که این مدت به 5 روز کاهش یافت.

این مقام عالی وزارت کشور ادامه داد: فرمانداری تهران علاوه بر مسئولیت برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری، میاندوره ای مجلس و شورای شهر در تهران، مسئولیت هماهنگی و اخذ آرای خبرگان در شهرستان های استان تهران که توسط هیات های فرعی اجرایی فرمانداری های این استان انجام شده است را عهده دار بود.

ثمره هاشمی اضافه کرد: در این دوره انتخابات، سخت گیری های مسئولان نظارتی نسبت به ادوار گذشته بیشتر بود که این مساله در افزایش دقت مسئولان اجرایی و زمان مصرف شده برای عملیات شمارش آرای شورای شهر و اعلام نتیجه آن تاثیر بسزایی داشت.

رئیس ستاد انتخابات کشور در عین حال خاطرنشان کرد: بدون تردید مدت صرف شده برای شمارش آرای شورای شهر و اعلام نتایج آن که انتظار می رفت 4 برابر دوره قبل وقت صرف کند، کاملا معقول و قابل دفاع است و انصاف نیست برخی این کار را "طولانی مدت" ذکر کنند.

وی در ادامه، از همه کسانی که انتخابات را مورد ارزیابی قرار می دهند خواست در خصوص عملکرد دست اندرکاران این فرایند مهم منصفانه و عادلانه قضاوت کنند.

از ثمره هاشمی در خصوص نمره ستاد انتخابات کشور در زمینه انتخابات اخیر سئوال شد که وی پاسخ داد: این ستاد، در حقیقت انعکاس دهنده نتیجه فعالیت یک میلیون و 300 هزار عامل اجرایی و نظارتی انتخابات در سراسر کشور بود، که باید از همه آنها تقدیر شود.

معاون وزیر کشور درپایان تاکید کرد: همه دست اندرکاران انتخابات تلاش کردند انتخاباتی سالم و پرشور برگزار شود و اکنون که ملت کار بزرگی انجام داد و پیروز این عرصه شد، خود می تواند به درستی در خصوص عملکرد مسئولان انتخابات نیز قضاوت کند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.