تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting

هیلاری کلینتون که از شانس بالایی برای پیروزی در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا برخوردار است، اعلام کرد در صورت پیروزی در انتخابات، همسرش را به عنوان نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد معرفی می کند.

به گزارش مهر به نقل از آسوشیتدپرس، اصلی ترین نامزد دموکرات ها در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد قصد دارد در صورت پیروزی در انتخابات، "بیل کلینتون" رئیس جمهور سابق آمریکا، را به عنوان نماینده این کشور در سازمان ملل متحد معرفی کند.

هیلاری کلینتون که در آیووا و در جمع 200 نفر از هواداران خود سخنرانی می کرد؛ در پاسخ سوالی مبنی بر اینکه در صورت پیروزی در انتخابات،بیل کلینتون چه نقشی در دولت خواهد داشت، گفت : بیل داری تجارب زیادی است و بدون شک او یکی از مهمترین افراد دولت خواهد بود؛ بیل به من قول داده تا هر کاری را که از وی بخواهم انجام می دهد و من معتقدم بهترین کسی که در سازمان ملل متحد می تواند وجهه آمریکا را به حالت گذشته بازگرداند، بیل کلینتون است.

پیش از این نیزاعلام شده بود که در صورت پیروزی هیلاری در انتخابات، بیل کلینتون اولین نفر در دولت جدید آمریکا خواهد بود.

درهمین رابطه کارشناسان سیاسی معتقدند : دو احتمال بسیار قوی درباره بیل کلینتون( در صورت پیروزی همسرش)، رئیس جمهور سابق آمریکا، وجود دارد: اول آنکه در صورت پیروزی هیلاری در انتخابات، همسر وی به عنوان وزیر امورخارجه آمریکا انتخاب می شود. دوم آنکه با پیروزی هیلاری در انتخابات، بیل به عنوان نماینده آمریکا در خاورمیانه معرفی می شود و این درحالی است که مشاوران هیلاری کلینتون معتقدند بهتر است بیل جانشین همسرش در سنا شود.

بر اساس قوانین سنا در صورت پیروزی سناتورهای نامزد شده در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، یکی از افراد خانواده سناتورها، جانشین آنها در سنا می شود.

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.