مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از تشویش جدی رانندگان تاکسی طی چند روز گذشته خبر داد.
حسین تیموری کرمانی در گفتگو با مهر ادامه داد : در سهمیه بندی بنزین چگونگی  فعالیت تاکسی ها به هیچ عنوان  در نظر گرفته نشده است .

وی خاطرنشان ساخت : با اعلام سهمیه بندی بنزین تاکسیرانان دچار تشویش شده اند و هنوز معلوم نیست در وزارت نفت چه کسانی تصمیم گیران نهایی این امر هستند .

تیموری تاکید کرد : بیشترین اعتراض های اعلام شده درخصوص افزایش نرخ به این سازمان مربوط به آژانس ها بوده است و بر اساس آمار تا کنون در خصوص دریافت نرخ اضافه توسط  تاکسیرانان  مشکل خاصی  به وجود نیامده است.

این مسئول در پاسخ به علت تشویش رانندگان پس از اعلام سهمیه بندی بنزین گفت : بر اساس اعلام نظرهای کارشناسانه سهمیه های درنظر گرفته شده پاسخگوی نیازتاکسی ها نیست .

تیموری از بیان میزان سمیه مورد تایید تاکسیرانان خودداری کرد و افزود : میزان سهمیه بنزین مورد نیاز تاکسیرانان با بررسی‌های کارشناسانه بطور دقیق تعیین و به مسئولان مربوطه اعلام شده است .

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با یاد آوری این که رسیدگی به تخلفات آژانس ها به این سازمان ارتباطی ندارد گفت : به معترضان تماس گیرنده با این سازمان اعلام شد که با شماره 124 تماس بگیرند .

وی تصریح کرد : قرار است طی چند روز آینده حدود 5 هزار دستگاه مسافربر( آژانس ها ) زیر پوشش این سازمان درآیند و ساماندهی شوند .

تیموری همچنین از برگزاری جلسه ماهانه در صبح امروز با معاونت حمل و نقل عمومی پایتخت خبر داد و افزود : مهندس سید جعفر  تشکری هاشمی در جلسه امروز از عملکرد سازمان تاکسیرانی طی سال گذشته و 3 ماهه ابتدای امسال تقدیر کرد .


 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.