مدير عامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي گفت: با توجه به اين‌كه امكان كنترل تبعات اختصاص بنزين براي سفر وجود ندارد لذا اين پيشنهاد كاملا تئوريك بوده و براي سيستم غير قابل كنترل و محاسبه است.   
 
محمدرضا نعمت زاده در گفت‌وگو با فارس در زمينه اختصاص سهميه بنزين سفر اظهار داشت: تاكنون هيچ تصميمي مبني بر اختصاص سهميه بنزين سفر دريافت نكرده‌ايم. گرچه پيشنهاد سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري به ستاد تبصره 13 رسيده اما هرگونه تصميم در اين خصوص با اعضاي ستاد تبصره 13 است.

وي افزود: اصولا اين پيشنهاد عملي و امكان‌پذير نيست. اولا بنزين موجود بر اساس پيش ‌بيني‌ها و برآوردهايي كه قبلا انجام شده، تخصيص يافته و ارز آن تامين شده و براي اين نوع نيازها پيش بيني نشده است.

مدير عامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي در ادامه تصريح كرد: از سوي ديگر امكان كنترل تبعات چنين تصميمي وجود ندارد مثلا اينكه چه كسي به كجا سفر مي‌كند و چند كيلومتر مي خواهد به سفر برود. پيشنهادات خيلي تئوريك است و اصولابراي سيستم ما غير قابل كنترل و محاسبه است.

وي خاطر نشان كرد: لذا فكر مي‌كنيم چنين اقدامي واقعا عملي نخواهد شد. پيشنهادي است كه مطرح شده ولي بهتر است مردم در قالب همان شش ماه فرصتي كه براي مصرف سهميه خود دارند، از ذخيره بنزين خود استفاده نمايند و اصولا تبديل ذخيره سهميه خودروها از 4 به 6 ماه با همين هدف بوده كه مردم بتوانند راحت‌تر برنامه‌ريزي كنند و به سفر بروند.

نعمت زاده افزود: سهميه موارد خاص و مصاديق آن به استانداريها ابلاغ شده و قرار است از طريق استانداريها بر مبناي چارچوبي كه تعريف شده، برخي نيازهاي موارد خاص به بنزين را تامين نمايند.

وي يادآور شد: سهميه روزانه حدود 1 ميليون ليتر در روز براي اين منظور اختصاص يافته و بين استانها با توجه به پيش‌بيني نياز آنان تقسيم شده است.

 رپورتاژ
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت کالاهای دیجیتال
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
خرید بلیط چارتر هواپیما

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.