يكي از اعضاي گروهك تروريستي پژاك اعلام كرده است كه گروهش با نيروهاي آمريكايي ارتباطات ديپلماتيك (!) دارد.


در گزارش ويديويي كه پايگاه اينترنتي روزنامه نيويورك تايمز بر روي اينترنت از زندگي تروريستهاي پژاك به تصوير كشيده است، يكي از اعضاء اين گروه تروريستي از وجود رابطه بين اين نيرو و آمريكا خبر داد.

در اين ويديو، يكي از نيروهاي پژاك كه با نام بيريار گبر معرفي شده، به خبرنگار مي‌گويد: "ارتباطات و فعاليت‌هايي ديپلماتيك در جريان است." در اين گزارش ويديويي، بيريار گبر حاضر به توصيف روابط آمريكا و پژاك نمي شود و مي‌گويد: "بيشتر از اين نمي‌گويم. ارتباطهايي معمولي برقرار است.

گفتني است چندي پيش عبدالرحمن حاجي احمدي سركرده گروه تروريستي پژاك در مصاحبه با يك شبكه تلويزيوني اروپايي رسما از حمايت كشورهاي اروپايي از اين گروه تروريستي و آموزش آنها در خاك اروپا خبر داده بود.

سركرده گروه تروريستي پژاك تابعيت آلماني دارد. وي گفته است كه دستگاه امنيتي آلمان از فعاليت‌هاي او با خبر است.

سركرده اين گروه تروريستي در مصاحبه با شبكه يك تلويزيون آلمان گفت:
ژنرالهاي آمريكايي از اردوگاه ما بازديد و موافقت خود را اعلام كرده‌اند.


*****
اعتراف گروهك منحله دمكرات به تداوم فعاليت‌هاي تروريستي
.......................................................

گروهك حزب منحله دمكرات كردستان باصدور اطلاعيه‌اي مسووليت ترور يكي از شهروندان استان كردستان را پذيرفت و رسما بر تداوم فعاليت‌هاي تروريستي اين گروه صحه گذاشت.

در اطلاعيه اين گروه تروريستي كه در پايگاه اينترنتي وابسته به آن منتشر شد از عاملين ترور شهيد "ناصر بيگلري " به عنوان عناصر فعال گروهك دمكرات ياد شده است.

شهيد بيگلري از كاركنان بازنشسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، دي ماه سال گذشته در شهر سنندج طي يك اقدام تروريستي به درجه رفيع شهادت نايل آمد، اما عاملان و رابطين اين اقدام تروريستي به زودي توسط نيروهاي امنيتي شناسايي وتحويل دستگاه قضايي شدند كه‌پس از اعتراف صريح به اقدام تروريستي محاكمه و مجازات شدند.

پذيرش عضويت عاملان ترور و مسووليت اين اقدام از سوي حزب منحله دمكرات در حالي صورت مي‌گيرد كه اين حزب همواره خود را از تحركات تروريستي مبرا دانسته و تلاش مي‌كند تصويري از يك گروه سياسي را تبليغ كند.


*****
بازمانده آخرين ديكتاتور هم غرب را به تحريم ايران تشويق كرد
..........................................................

رضا پهلوي فرزند آخرين ديكتاتور ستم‌شاهي پهلوي از جوامع غربي خواسته است تا تحريم‌ها عليه ايران را تشديد كند. وي كه تحت حمايت كاخ سفيد در آمريكا به سر مي‌برد توصيه كرده است كه اقتصاد جمهوري اسلامي هدف قرار گيرد.

به گزارش خبرگزاري اتريش (اي پي‌اي ) وي ضمن تكرار ادعاي مورد نظر اسرائيل و آمريكا درباره برنامه هسته‌اي ايران گفته است: "بازيهاي رژيم جمهوري اسلامي صرفا با هدف نزديكتر شدن گام به گام آنها به گزينه هسته‌اي صورت مي‌گيرد."
پيش از اين شيرين عبادي وكيل دعاوي كه به خاطر همسويي با سياست‌هاي ضد ايراني غرب جايزه گرفته است پيشنهاد مشابهي مطرح كرده بود.


*****
بد آموزي‌هاي رقابت‌هاي انتخاباتي براي نوجوانان
..............................................

دانش آموز يكي از مدارس در سمنان براي تبليغ خود در انتخابات شوراهاي دانش آموزي اقدام به ارائه برنامه‌هايي قابل تامل كرده است.

اين دانش آموز كه‌خود را كانديداي اصلح معرفي كرده در اين اقدام تبليغي ‪ ۱۰‬برنامه عجيب و غريب از جمله حذف دروس رياضي و علوم مطرح كرده است.

وي اجراي طرح تعويض مبصرهاي فرسوده، طرح كاهش امتحانات،تبديل كتابخانه به قهوخانه، حذف درسهاي رياضي و علوم از برنامه هفتگي و افزايش زمان زنگ ورزش تا پنج برابر را از جمله اين برنامه‌هاي خود ذكر كرده است.

اين داوطلب عضويت در شوراهاي دانش آموزي، همچنين تعويض تخته سياه با سينماي خانگي، جايگزيني تخت خواب به جاي ميز و نيمكت، سه روز اخراج براي شاگردان اول تا سوم هر كلاس، اهداي جوائز ارزنده به تنبل‌ترين ها را از ديگر برنامه‌هاي كاري خود در شوراي دانش آموزي برشمرده است.

انتخابات شوراهاي دانش آموزي روز سه‌شنبه گذشته در يك هزار و ‪ ۱۱۵‬واحد آموزشي استان سمنان برگزار شد.

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.