عصرایران - رکود شدید اقتصادی در دوبی، باعث بحران مالی شدید شبکه های ماهواره ای فارسی زبان - موسوم به شبکه های لس آنجلسی- شده  است.

 به گزارش خبرنگار عصر ایران، در حالی که بنا بر گزارش های رسمی منتشره ، در پی بحران و چالش های شدید اقتصادی حاکم بر دوبی علاوه بر بخش مسکن و ساخت ساز ، که بیشترین آسیب ها را دیده است ، سایر بخش های اقتصادی و تجاری هم به شدت تحت الشعاع این بحران است به گونه ای که بسیاری از بنگاه های تجاری فعالیت های خود را تعلیق کرده یا به خارج از دوبی منتقل کرده اند و البته تعداد پرشماری نیز طعم تلخ ورشکستی را در ماه های اخیر چشیده اند.

در این میان بسیاری از شبکه های ماهواری ای که بخش عمده ای از منابع مالی خود را از طریق آگهی های تجاری مربوط به بنگاه ها و آژانش های مسکن در این کشور تامین می کردند با کسری شدید درآمدهای تبلیغاتی مواجه شده اند.

مدیر یکی از این شبکه ها که به شرط فاش نشدن نام شبکه اش حاضر به یک گفت و گوی کوتاه تلفنی با خبرنگار عصرایران شد، در این باره گفت: این طور پیش برود به خاک سیاه می نشینیم چرا که میزان درآمدهای ما به نسبت سال گذشته در همین ایام به یک چهارم رسیده و تازه وضع ما نسبت به بقیه بهتر است.

وی افزود: بسیاری از شرکت ها و آژانس هایی که به ما آگهی می دادند ، اکنون وقتی به آنها مراجعه می کنیم می گویند"خودمان هشت مان گرو نهمان است، چطور شما را هم ساپورت کنیم؟"
به گفته وی اگر تا دو سه ماه آینده این وضعیت ادامه پیدا کند و ته مانده حساب این شبکه ها هم خالی شود ، بسیاری از آنها چاره ای جز تعطیلی یا تقلیل کمی و کیفی برنامه ها نخواهند داشت مگر شبکه هایی که اسپانسرهای سیاسی دارند که خیال شان از این بابت راحت است.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.