تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting

اخبار,اخباراقتصادی,خودروهای تولیدی معیوب

 

 اخباراقتصادی - سرنوشت 10 هزاردستگاه خودروی معیوب

  یکی از مسوولان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران جزئیات جلوگیری از عرضه 10 هزار دستگاه خودروی معیوب تولید داخل در سال گذشته و سرنوشت این خودروها را بیان کرد.

علی عالی نهاری مدیر مهندسی بازرسی خودرو شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران اظهار کرد: نشت روغن ترمز، روشن نشدن چراغ‌های ترمز، کشیدگی فرمان، نشتی روغن هیدرولیک فرمان و روشن نشدن چراغ‌های هشداردهنده سیستم ترمز ABS، از مهمترین مشکلات ایمنی تشخیص داده شده در 10 هزار دستگاه خودروی تولید داخل در سال گذشته بود. وی با بیان این‌که در بازرسی‌های صورت گرفته در خط تولید در صورت مشاهده همزمان دو مورد ایراد اساسی ایمنی، تمام خودروهای تولیدی در آن خط تولید در آن روز بلوکه می‌شود، خاطرنشان کرد: براین اساس سال گذشته 10 هزار دستگاه خودروی معیوب بلوکه شد.

مدیر مهندسی بازرسی خودرو شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با بیان این‌که خودروسازان تک تک خودروهای بلوکه شده را بررسی و رفع عیب را به ما اعلام کردند، خاطرنشان کرد: بازرسان ما نیز تمام آن خودروها را بررسی و پس از تایید فنی، اجازه عرضه را صادر کردند. وی ادامه داد: در آن زمان بدون برطرف شدن ایرادات مربوطه امکان تحویل آن خودروها به مشتریان وجود نداشت. گذشته از آن خودروساز هم به دلیل محدودیت فضا امکان نگهداری خودروهای معیوب را ندارد.

عالی نهاری تصریح کرد: بنابراین 10 هزار دستگاه خودروی معیوب توقیفی در سال گذشته همان جا پس از ابلاغ بازرسان ما رفع عیب و تحویل مشتریان شدند به‌گونه‌ای که گاهی همکاران بازرس ما تا پاسی از شب در خطوط تولید خودروسازان باقی ماندند تا خودروهای رفع عیب شده را تست کرده و پس از اطمینان، اجازه تحویل خودرو به مشتری را صادر کنند.
 
 اخبار اقتصادی - ایسنا
 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.