تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting
لشاون مریت دونده آمریکایی و دارنده مدال طلای دوی چهارصد متر المپیک پکن بنا به تصمیم کمیته بین المللی المپیک از حضور در المپیک لندن هم محروم شد.

به گزارش برنا و به نقل از روییترز، مریت24ساله که قهرمانی المپیک پکن را به عنوان بزرگترین افتخارش در کارنامه دارد،روز گذشته پس از مثبت اعلام شدن جواب آزمایش دوپینگش با21 ماه محرومیت از سوی کمیته ضد دوپینگ آمریکا روبرو شد اما کمیته بین المللی المپیک در قبال دوپینگ این دونده واکنش دیگری نشان داد و به گفته "مارک آدامز"مدیر ارتباطات این کمیته، او نمی تواند از عنوان قهرمانی اش در دوی 400متر المپیک لندن دفاع کند.

آدامز در این رابطه می گوید: قوانین کمیته بین المللی المپیک کاملا واضح است و اگر ورزشکاری برای شش ماه یا بیشتر با مجازات و محرومیت روبرو شود از حضور او در بازیهای المپیک بعدی ممانعت خواهد شد.این قوانین کماکان معتبر است و برای همه ورزشکاران صدق می کند.البته برای هر حالتی اوضاع فرق می کند و شدت قوانین برای هر یک از کارهای انجام شده مسیر جداگانه ای طی می کند اما قوانین کمیته بین المللی المیپک کاملا مشخص است و پیش از المپیک پکن تدوین شده است.

این کمتیه درحالی مریت را با محرومیتی سنگین روبرو کرده است که انجمن نظارت آمریکا گفته است که کار کمیته بین المللی المپیک برخلاف وظایف آژانس ضد دوپینگ بوده و این کمیته نمی تواند مریت را از حضور در المپیک لندن باز دارد.

مریت با پذیرش اینکه اشتباه کرده گفته که سه تن از اعضای هیئت نظارت تایید کرده اند که او هیچ گاه ماده ای را برای افزودن انرژی در پیست استفاده نکرده است.قرار بود محرومیت این دونده از تاریخ28اکتبر سال گذشته درنظر گرفته شود و با این وضع او می توانست در المپیک لندن شرکت کند اما مجازات کمیته بین المللی المپیک مانع حضور وی در لندن خواهد شد.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.