تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting

با کمی وقت گذرانی در بازار مسکن تهران می‌توان شاهد پیشنهادات جالب فروش واحدهای مسکونی برای جذب مشتری بود.

این روزها برخی از مشاوران املاک تلاش می‌کنند هر چه سریع‌تر واحد معرفی شده را به خریدار واگذار کنند تا علاوه بر پورسانت متعارف از تشویقی نیز برخوردار شوند به همين خاطر از کوچک‌ترین امتیازی که واحد از آن بهره‌مند است‌، به عنوان یکی از گزینه‌های مهم و تاثیرپذیر استفاده کرده و آن را برای مشتری تبلیغ می‌کنند.

ستون امروز نبض بازار به معرفی برخی از واحدهای مسکونی بیش از 200 متر مربع پرداخته که بدین شرح است:

باغ سفارت

در منطقه فرشته محدوده چناران مالکی واحد 270 متر مربعی خود را در 3100 مترمربع زمین و 4400 متر مربع مشاعات مجلل برای فروش به بازار عرضه کرده است.

یکی از ویژگی‌های مهم این واحد مسکونی از نظر مشاور املاکی‌، مشرف بودن این واحد به «باغ سفارت» است که این امتیاز در کنار دیگر محاسن این واحد مسکونی (‌سیستم های امنیتی و الکترونیکی هوشمند و مجزا برای هر واحد‌) ذکر شده است‌.

زیر قیمت نیست

در همین حال همان‌طور که برخی از فروشنده‌ها به پایین بودن ارزش ملک خود با جملاتی از قبیل: زیر قیمت منطقه‌، قابل تخفیف و غیره اشاره می‌کنند‌، در مقابل این دسته از مالکان، فروشنده‌های دیگری با صراحت کامل میزان قیمت پیشنهادی ملک خود را به‌طور مقطوع اعلام می‌کنند.

به عنوان مثال در منطقه فرمانیه حوالی نیاوران تعدادی واحد مسکونی با متراژهای 200 تا 340 متر مربع با عنوان «زیر قیمت نیست» برای فروش به بازار تبلیغ شده است‌. که منظور فروشنده ارائه قیمت واقعی و بدون حباب یا تخفیف غیر واقعی است‌.

دوپارکینگ با قابلیت چهار پارکینگ

از سوی دیگر، یک واحد 210 متری در زعفرانیه با کلیه امکانات و نقشه عالی (اکازیون‌) به همراه 2 پارکینگ به خریدار واگذار می‌شود، البته فروشنده به این نکته اشاره کرده که اگرچه این واحد از 2 پارکینگ برخوردار است، اما ساکنان این واحد، در متراژ در نظر گرفته برای پارکینگ می‌توانند «4خودرو‌» پارک کنند‌.

وام خرید برای واحد 200 متری

معمولا واحدهای متراژ کوچک از وام‌های 18 میلیون تومانی برخوردار هستند، اما در منطقه میرداماد حوالی خيابان ظفر یک واحد 200 متری نوساز با کلیه امکانات که قیمت هر متر‌مربع آن 2 میلیون و 950 هزار تومان است از وام 18 میلیون تومانی نیز برخوردار است‌.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.