مهر: مدیر کل زندانهای استان فارس گفت: ماهیانه 300 نفر به زندانیان استان اضافه می شود.

ناصر جعفر قلی ظهر پنجشنبه در نشست خبری افزود: ظرفیت زندان عادل آباد شیراز حدود یک هزار و 400 نفر است ولی در حال حاضر چهار هزار نفر زندانی در این زندان موجود است.

مدیر کل زندانهای استان فارس با بیان اینکه بیشترین جرائم استان به درگیری و مواد مخدر مربوط می شود، تاکید کرد: درگیری، مواد مخدر و سرقت بیشترین آمار زندانی را به خود اختصاص داده است.

جعفر قلی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه علارقم وجود زندانیان فراوان، زندانهای استان در بحث خدمات رسانی فرهنگی رتبه قابل قبولی دارند، گفت: آرامش در زندانهای استان فارس قابل لمس است به خصوص در زندان عادل آباد شیراز که هر چهار هزار نفر زندانی دارای کلاس قرآن به صورت پیشرفته هستند.

وی یادآور شد: با وجود تمامی تلاشهای صورت گرفته در سال جاری اعتبارات زندانهای استان فارس نسبت به سال گذشته یک میلیارد تومان کاهش داشته در حالیکه پنج هزار نفر به زندانیان استان اضافه شده که مسئولان باید در این راستا توجه بیشتری داشته باشند.

آزادی 926 زندانی غیر عمد طی یک سال

مدیر کل زندانهای استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برپایی جشن گلریزان در ماه رمضان نیز گفت: ستاد دیه استان فارس یکی از موفق ترین ستاد های دیه در کشور است که از ماه رمضان سال گذشته تا کنون توانسته با رقمی معادل 99 میلیارد و 509 میلیون ریال 926 زندانی جرایم غیر عمد را از زندان آزاد کند.

جعفر قلی ادامه داد: چنین هزینه ای از سوی ستاد دیه فارس در ایران بی سابقه است و فارس در این بخش نیز دارای رکورد در کشور است.

وی تاکید کرد: جشن گلریزان سال جاری در تاریخ 18 مرداد در شیراز برگزار می شود که به طور میانگین برای آزادی 965زندانی جرایم غیر عمدی استان فارس به رقمی حدود 50 میلیون تومان برای هر فرد احتیاج است.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.