تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting
دنیای صنعت: یکی از اتفاقات جدید حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در ماه گذشته، ورود سیم‌کارت هواداران باشگاه استقلال با نام " آبی‌ سل " بود که خیلی زود پس از نام دار شدنش از کار افتاد.

البته ابهاماتی از جمله تعرفه 160 تومانی مکالمه برای هر دقیقه و نداشتن مجوز از رگولاتوری، از جمله دلایلی بود که در کمتر از دو هفته، طومار این سیم‌کارت تازه وارد به بازار ایران را در هم پیچید.

خبر ورود "آبی سل " نخستین بار از سوی سرپرست باشگاه استقلال مطرح شد و علی فتح الله زاده گفت: با راه اندازی سیستم اپراتور تلفن همراه آبی سل (Bluecell) که توسط یک اپراتور انگلیسی پشتیبانی می‌شود، باشگاه استقلال صاحب سیم‌کارت اختصاصی خواهد شد.

وی در اظهار نظر ابتدایی خود در وصف صفات برگزیده سیم‌کارت‌های "‌آبی‌سل " گفته بود: تعرفه مکالمه با آبی‌سل در داخل و خارج کشور دقیقه‌ای 660 تومان است که این رقم از هزینه مکالمه با سیم‌کارت‌های مخابرات در خارج از کشور پایین‌تر است و هوادران استقلال می‌توانند در سفرهای خارجی، سیم‌‌کارت را با خود ببرند و برایشان به صرفه‌تر است.

اندکی بعد و پس از آنکه اعلام تعرفه 660 تومانی‌ آبی‌سل، لرزه بر اندام هواداران انداخت و می‌رفت که هوادارن استقلال برای همیشه، عطای طرفداری از باشگاه محبوب را به لقای گرانی خرج و مخارج بخشند، فتح الله زاده صحبت خود به این گونه اصلاح کرد که: تعرفه سیم‌کارت‌های مخابرات دقیقه‌ای 95 تومان و تعرفه مکالمات آبی سل دقیقه‌ای 160 تومان است؛ پس تعرفه آبی‌سل گران نیست و استفاده هواردان از این سیم‌کارت‌ها در جهت منافع باشگاه استقلال خواهد بود.

هر چند که فتح‌ الله زاده در عرصه فناوری اطلاعات، ارتباطات و تلفن همراه کشور، ماندنی نشد، اما اظهار نظرهای وی در همین مدت اندک، توانست به قدر کافی، نام "سیم‌کارت‌ هوادارن باشگاه استقلال آبی سل (Bluecell) " را بر سر زبان‌ها بیندازد.

در همین خصوص مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال تهران در گفتگو با خبرنگار ما درباره آخرین وضعیت عرضه سیم کارت های آبی سل اظهار داشت: در حال حاضر آقای فتح الله زاده در حال پیگیری این سیم کارت ها هستند تا بتوانند وجاهت قانونی لازم برای آن دریافت کنند.

وی همچنین خاطر نشان ساخت: این اولین بار است که یک باشگاه ایرانی به دنبال ایجاد یک سرویس جدید به هواداران و در پی آن تامین منافع مالی باشگاه از طریق فروش این سیم کارت ها باشد.

سررشته داری در پایان عنوان کرد: با شرکت های همراه اول و ایرانسل نیز صحبت هایی شده و در اسرع وقت به صورت قانونی این سیم کارت ها را عرضه خواهیم کرد.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.