تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting
مهر: تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران با کسب 2 مدال طلا، 2 مدال نقره و 3 مدال برنز به عنوان نایب قهرمانی جهان دست پیدا کرد.

نتایج کشتی‌گیران کشورمان در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

در وزن 42 کیلوگرم صابر خانجانی در دور نخست با نتایج 6- صفر و 7- صفر اسحاق کایا از ترکیه را شکست داد، اما در دور دوم مقابل یورقان علی یف از آذربایجان با نتیجه 3 بر 3 و 3 بر 4 شکست خورد و با توجه به شکست کشتی گیر آذربایجانی مقابل حریف روس در مرحله نیمه نهایی خانجانی از دور رقابتها کنار رفت. خانجانی در این وزن هشتم شد.

در وزن 46 کیلوگرم یونس سرمستی در دور نخست با نتایج 6- صفر و 7- 1 پیوتر ماچکا از لهستان را شکست داد. وی در دور دوم نیز با نتایج 6- صفر و 8-1 پاراس ماکوویچ از اوکراین را مغلوب کرد و در مرحله یک چهارم نهایی توماس تورن از آمریکا را ضربه فنی کرد اما در دیدار ماقبل فینال با نتایج صفر- 7 و صفر- 4 مغلوب ولادمیر کودرین از قزاقستان شد. سرمستی در دیدار رده بندی با نتایج 7- صفر و 8- صفر مارکو آزارلو از ایتالیا را شکست داد و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 50 کیلوگرم حسن یزدانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم بلاتونی از مجارستان را با نتایج 8- یک و 6- یک مغلوب کرد. وی در دور سوم مقابل نارک بابایان از ارمنستان با نتیجه 3 بر صفر، 3 بر 4 و 5 بر صفر به پیروزی رسید. یزدانی در مرحله نیمه نهایی رینیا ناکامورا از ژاپن را در دو تایم با نتایج مشابه 2 بر یک شکست داد و فینالیست شد. یزدانی در دیدار فینال مقابل قاضی مراد رشید اف از روسیه با نتیجه 2 بر 6 و صفر بر 5 مغلوب شد و به مدال نقره بسنده کرد.

در وزن 54 کیلوگرم ایمان صادقی در دور اول با نتایج 7- صفر و 5- صفر آنجل ظفیراف از مقدونیه را شکست داد. اما در دور دوم مقابل سینگ باجرانگ از هند با نتایج 1- 2 و 2- 4 شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال ایمان صادقی به جدول شانس مجدد رفت. وی در گروه بازنده ها ابتدا عظیم ایواخوف از قرقیزستان را با نتایج 2- صفر و 2- 1 شکست داد ولی در دیدار بعد با نتایج 1- صفر، 1- 4 و صفر-6 مغلوب ولادمیر نچیپوروک از اوکراین شد و هفتم شد.

در وزن 58 کیلوگرم پیمان یاراحمدی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم دیمیترو اسلوبدیانیک از اوکراین را با نتیجه 3- صفر و 7 بر صفر شکست داد. وی در دور سوم بلاژ کالمان از مجارستان را با نتیجه یک بر صفر و 6 بر یک مغلوب کرد، اما در مرحله نیمه نهایی مقابل گوسیان شاخبانوف از روسیه با نتیجه صفر بر یک، 2 بر صفر و صفر بریک شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. یاراحمدی در دیدار رده بندی کریلوس بینیم پائوم از یونان را در دو تایم با نتیجه 2 بر صفر و 5 بر صفر مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 63 کیلوگرم مهران بابایی در دور نخست ریچارد لیگتی از مجارستان را با نتایج 1-1 و 2- صفر شکست داد. وی در دور دوم نیز با نتایج 3- صفر و 4- صفر الیاس ژومای از قزاقستان را مغلوب کرد وی در مرحله یک چهارم نهایی عمر گورژیدزه از گرجستان را 5 بر صفر ضربه فنی کرد و در دیدار نیمه نهایی نیز با نتایج 1- صفر، صفر- 3 و 5- 1 مظفر ریزایف از ازبکستان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. بابایی در دیدار فینال کازبیک تاشیف از روسیه را با نتایج صفر- 4، 4-4 و 8- 2 شکست داد و به مدال طلا دست یافت.

در وزن 69 کیلوگرم محمد عظیمی در دور نخست ساوالودیس از یونان را در دو تایم با نتایج 1- صفر و 1-1 شکست داد اما در کشتی دوم مقابل متین اوزترک از ترکیه در سه تایم با نتیجه 3- صفر، 1- 2 و 1-1 مغلوب شد و باید منتظر کشتی‌های این حریف باشد تا در صورت حضور وی در دیدار پایانی شانس حضور در گروه بازنده‌ها را داشته باشد. البته در این کشتی ناداوری صورت گرفت و در حالی که کشتی‌گیر ایرانی در تایم اول حریف خود را ضربه فنی کرده بود داوران تنها 3 امتیاز به کشتی‌گیر ایرانی اختصاص دادند و در تایم پایانی نیز در حالی که طبق قانون باید نتیجه 1 بر صفر به نفع کشتی‌گیر کشورمان اعلام می‌شد با نتیجه 1 بر 1 به نفع کشتی‌گیر ترک به پایان رسید و با توجه به شکست کشتی گیر ترکیه ای مقابل حریف قزاقستانی، عظیمی از دور رقابتها کنار رفت.

در وزن 76 کیلوگرم علیرضا کریمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم گرگلی گورتیس از مجارستان را ضربه فنی کرد. وی در مرحله یک چهارم نهایی گئورگی چاکاراشویلی از گرجستان را با نتایج 3- صفر و 6- صفر شکست داد و در دیدار نیمه نهایی نیز با نتایج 7- صفر و 6- صفر باتار نیامبایار از مغولستان را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. کریمی در دیدار فینال با نتایج 2- 3، 1- صفر و صفر- 1 مغلوب الخان اسداف از قزاقستان شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 85 کیلوگرم حاتم علی‌اکبر زاده پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل رادو پراوان از مولداوی با نتایج 5- صفر و 4- صفر به پیروزی رسید. وی در دور سوم مقابل پرویز آخونداف از آذربایجان در تایم اول یک بر 2 و تایم دوم با ضربه فنی پیروز شد.علی اکبرزاده در مرحله نیمه نهایی نیز جال کاران پاوان از هند را با نتایج مشابه 2 بر صفر شکست داد. علی اکبرزاده در دیدار فینال اصلان بیبالتوف از روسیه را در دو تایم با نتیجه 5 بر 3 و 8 بر صفر مغلوب کرد و صاحب مدال طلا شد.

در وزن 100 کیلوگرم نیز مجتبی مرادی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتایج 6- صفر و 3- صفر سعید گامیدوف از آذربایجان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در دیدار نیمه نهایی با نتایج صفر-1 و 2-2 مغلوب آدام کان از آمریکا شد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی در در این دیدار با نتایج 3- 1، 2- 3 و 1- صفر کاوار ماندپ از هند را شکست داد و به مدال برنز دست یافت.

مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان در حالی چهارشنبه شب در شهر زومباتلی مجارستان پایان یافت که تیم ایران با کسب 2 مدال طلا، دو نقره و سه برنز و 69 امتیاز پس از تیم روسیه 79 امتیازی به مقام نایب قهرمانی دست یافت. و تیم هند نیز با 65 امتیاز سوم شد.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.