معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه اسرائیلی‌ها از حادثه ناگوار انفجار چند روز پیش که منجر به شهادت برخی از عزیزان سپاهی شد ابراز خوشحالی کردند، افزود: به اسرائیلی‌ها می‌گویم نگران و گریان باشند از انفجارهایی که در بخش‌‌های مختلف اسرائیل به صدا در می‌آید.

به گزارش مهر، سردار جزایری معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با در همایش بسیج و اصحاب رسانه که در محل همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای غدیر و شهید حسن تهرانی مقدم افزود: اسرائیلی‌ها موجودات ضعیف و سخیفی هستند چرا که انفجار چند روز پیش که منجر به شهادت برخی عزیزان سپاهی شد باعث خوشحالی سران رژیم صهیونیستی گردید.

وی در ادامه افزود: در همین جا به اسرائیلی‌ها می‌گویم نگران و گریان باشند از انفجاراتی که در بخش‌های مختلف اسرائیل به گوش خواهد رسید.

جزایری گفتمان آمریکا را گفتمان سلطه بیان کرد و افزود: این گفتمان طی 30 سال اخیر بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گفتمانی بوده که ایران نیز به نوعی آن را پذیرفته است.

وی افزود: با نگاهی به پدیده‌های مختلف مانند موضوع هسته‌ای کشورمان شاهد آن هستیم در حالی که آمریکایی‌ها و دیگران انواع بمب‌های اتمی را در اختیار دارند ایران را به تمکین دعوت می‌کنند.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با همچنین در خصوص حقوق بشر و ادعاهای واهی آمریکایی‌ها در این مورد گفت: در حالی که بدترین اقدامات ضد حقوق بشر در مورد مردم آمریکا از سوی دولت این رژیم را شاهد هستیم، آمریکایی‌ها داعیه دار حقوق بشر در دنیا شده‌اند.

وی همچنین در خصوص موضوع تروریسم گفت: آمریکایی‌ها که ایران را متهم به تروریسم می‌کنند در حالی که خود حامی بزرگترین گروه‌های تروریستی در دنیا هستند.

جزایری در ادامه افزود: گفتمان آمریکایی‌های آفندی و مبتنی بر سلطه بوده در حالی که دستگاه دیپلماسی ایران پدافندی و بعضاً منفعلانه بوده است.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران سالهاست شکل گرفته و در مسیر پیشرفت حرکت می‌کند افزود: شاهد آن هستیم همزمان با پیشرفت‌‌ جمهوری اسلامی ایران دشمنان کشورمان و به خصوص آمریکایی‌ها رو به افول هستند و این مطلب یک شعار نیست بلکه یک فرصت طلایی است.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با افزود: برای استفاده از این فرصت طلایی باید تدابیر و تمهیدات خاصی از سوی کشورمان و به خصوص در سیاست خارجه اندیشیده شود.

وی با اشاره به بحران اقتصادی و اخلاقی در آمریکا اظهار داشت: غده سرطانی آمریکا تازه سر باز کرده در حالی که جمهوری اسلامی به عنوان یک کشور در حال پیشرفت یکی از اصلی‌ترین جراحی‌های اقتصادی خود را انجام داده است و در حالی که رقیب دچار یک بیماری کشنده شده کشورمان از این بیماری نجات پیدا کرده است.

جزایری با بیان اینکه اقدامات خصمانه آمریکا علیه قدرتی مثل جمهوری اسلامی ایران اقدامی است از روی قدرت یا ضعف، اظهار داشت: باید دید در این اقدامات خصمانه عناصر قدرت وجود دارند یا خیر و یا اینکه آمریکایی‌ها برای جلوگیری از افتادن و تلاش برای ماندن به این اقدامات دست می‌زنند.

وی افزود: عربده کشی‌های هیئت حاکمه آمریکا تلاشی است مذبوحانه برای باقی ماندن در عرصه جهانی.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح همچنین در پایان افزود: آیا در دیپلماسی کشورمان و یا مذاکرات‌مان به این باور رسیده‌ایم که جمهوری اسلامی رو به پیشرفت و نظام سلطه رو به افول است؟ یا اینکه در حالت گرگ و میش به سر می‌بریم.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.