تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting

[email protected]

اخیراً سردبیرمان در عصرایران نوشت که نگذاریم کاندیداها با ریخت و پاش و توزیع هدایا رای جمع کنند! در همین راستا بنده نیز در این خصوص راهکاری بدین شرح دارم:

به تمام ستادها سر بزنیم و سر سفره ی تمام کاندیداهایی که ریخت و پاش می کنند بنشینیم و بخوریم و در انتها هدایایشان را بگیریم؛ اما در روز رای گیری -از روی برگه ی اسامی افراد- به کسی رای دهیم که اصلاً اسمش را تا به حال نشنیده ایم! زیرا حتماً چنین فردی اصلاً ریخت و پاشی نکرده است که اسمش را نشنیده ایم!

این پیشنهاد 2 فایده ی مهم دارد؛ فایده ی دوم که مهتر هم هست این است که ما بعد مدت ها یک شکم سیر مفت خوری می کنیم! و فایده ی اول هم این هست که اون کاندیدایی که ریخت پاش کرده رای نمی آره!

البته بایستی مراقب باشیم یک وقت نماینده ها متوجه ی نقشه ی ما نشوند و از سال بعد همگی نون و پنیر ندهند!

در عصرایران این تیتر را می بینیم: "هشدار به رئیس جمهور: آغاز توزیع سکه های انتخاباتی توسط جریان انحرافی"؛ در همین راستا از تمام دوستان تقاضا می شود آدرس جاهایی که سکه توزیع می شود را به ما هم بدهند! البته سوءتفاهم نشود! ما نمی خواهیم برویم سکه بگیریم، فقط می خواهیم برویم و از آن اتفاقات خبر تهیه کنیم! باور کنید!

***

بروید قلیان بکشید!

دممان گرم! تازه می فهمیم چرا دولت برخلاف نظر وزارت بهداشت کشیدن قلیان را آزاد کرد!

در خبرها می خوانیم: "نگرانی ایالات متحده از رواج مصرف قلیان!"؛ ببینید! اگر قلیان چیز بدی بود که رواجش امریکایی ها را –آنهم در هزاران کیلومتر آنطرف تر- نگران نمی کرد! بعله! هر یک پکی که به قلیان زده شود همچون سیخی است که در ریه ی این نامردها فرو می شود! پس بروید و قلیان بکشید!

«دولت ایران امیدوار است با صدور مجوز برای بازگشت قلیان ها به قهوه خانه ها بتواند رای برخی که مایل به رای دادن نیستند را به خود جذب کند.»

توضیح اساسی: جمله ی داخل گیومه ی فوق طنز نبود! تحلیل گاردین بود! فک کن! حتماً از نظر گاردینی ها فردا پس فردا هم قانون حداکثر سرعت در بزرگراه ها کنسل میشه تا عشق سرعت ها به دولتی ها رای بدن و بعدش هم قانون داشتن دکترا برای دکتر خطاب شدن کنسل میشه که هر عشقش کشید خودش رو دکتر معرفی کنه و بدین ترتیب رای خیلی از افرادی که از بچگی آرزو داشتن دکتر بشن رو جذب کنن و بعدش هم ... .

***

دستگیری جن های انگلیسی!

مدیر مسئول روزنامه کیهان نشان داد نه تنها اطلاعاتش از اتفاقاتی که در دنیا می افتد بالاست، بلکه از امور ماوراطبیعه هم مطلع می باشد و اخبار دسته اولی در آن خصوص دارد! شریعتمداری بدون آنکه منبع خبرهایش را ذکر کند در خصوص جریان انحرافی گفت: "اینکه صحبت از جن و جنگیری می شود کسی انکار نمی کند ولی اگر جنی با اینها در ارتباط باشد جن انگلیسی است."

در همین راستا اولاً تبریک می گوییم به جامعه ی جن گیرها که این روزها کلاسشان بالا رفته و به زبان انگلیسی هم مسلط شده اند و با جن های انگلیسی مرتبط شده اند!

و ثانیاً با توجه به اینکه به هر حال این روزها این جن ها معضلی شده اند؛ پیشنهاد می شود گروهی جن گیر تشکلی دهیم و این جن های انگلیسی را که این روزها خیلی این طرف و آن طرف جولان می دهند را جمع آوری کنیم تا این جن های انگلیسی خیال نکنند چون جن هستند می توانند هر غلطی خواستند انجام دهند!

 


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.