تاريخ : | | نویسنده : 24windowshosting
248327-513125.jpgعصرایران ورزشی- مصطفي دنيزلي سرمربي پرسپوليس شد.

به گزارش ايسنا، پس از آن كه باشگاه پرسپوليس استعفاي حميد استيلي را به دليل نتايج ضعيف سرخپوشان پذيرفت، مسوولان اين باشگاه و شخص محمد رويانيان گزينه‌هاي متعددي را براي جايگزيني استيلي و هدايت پرسپوليس در ادامه فصل در نظر گرفتند.

لوكا بوناچيچ نخستين گزينه‌اي بود كه نامش مطرح شد. پس از او اما مربيان ديگري همچون جمال حاجي، اسون گوران اريكسون و روبرتو دونادوني با مديرعامل پرسپوليس مذاكره كردند اما در اين ميان مصطفي دنيزلي كه يك بار در سال 84 هم هدايت پرسپوليس را در دست داشت، گزينه اصلي سرخپوشان بود و رويانيان حتي براي مذاكره با او چند روزي به تركيه رفت.

با اين حال پس از آنكه دنيزلي بازگشت خود به ايران را منوط به بهبود حال پدر زنش و رفع شدن ديگر مشكلات شخصي‌اش در تركيه عنوان كرده بود، باشگاه پرسپوليس دونادوني ايتاليايي را به عنوان آلترناتيوي براي مرد ترك تبار قرار داد تا در صورت جواب منفي دنيزلي، سرمربي پيشين تيم ملي ايتاليا هدايت سرخپوشان را در دست گيرد اما شب گذشته مصطفي دنيزلي بالاخره به همه ابهامات پايان داد و پس از حضور در آخرين برنامه تلويزيوني خود به عنوان مفسر اعلام كرد كه پيشنهاد پرسپوليس را پذيرفته و از اين پس براي هدايت اين تيم به ايران خواهد رفت.

پايگاه اينترنتي "حريت" كه يكي از مهم‌ترين سايت‌هاي تركيه است به همراه چندين سايت ورزشي ديگر در اين كشور با اشاره به بازگشت دوباره دنيزلي به ايران در گزارش‌هايي جداگانه آورده‌اند، مصطفي دنيزلي به عنوان تنها مربي ترك تباري كه همراه با سه تيم بزرگ اين كشور يعني گالاتاسراي، بشيكتاش و فنرباغچه توانسته قهرماني سوپر ليگ تركيه را كسب كند پس از 2 سال دوري از فوتبال بار ديگر روي نيمكت يك تيم مي‌نشيند.

دنيزلي كه پس از سال 2009 و به علت مشكلات مربوط به سلامتي‌اش ديگر هدايت تيمي را قبول نكرده بود، حال با قراردادي يك و نيم ساله به پرسپوليس مي‌پيوندد تا پس از فصل 2005-2006 يك بار ديگر به فوتبال ايران بازگردد.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.